הרצאות

מעל עשרים שנות ניסיון בהרצאות, הדרכות והנחיית פאנלים בפני קהלים מגוונים: מחברות היי-טק ועד חוגי בית.

צור קשר להזמנת הרצאה

רשימה חלקית (מאוד) של ארגונים שהרצתי בפניהם: אינטל, רפאל, גוגל, אלביט, ההסתדרות הרפואית, מנורה-מבטחים, תיכון קרית שרת, מרכז י"שי למחוננים בכפר-סבא, מדור תקשוב חיל-הים, יחידות מודיעין, נוער שוחר מדע ירוחם, הפקולטה למדעי המחשב בטכניון, אורט בראודה ועוד ועוד…

ההרצאות

מהפכת הבינה המלאכותית

עולם הבינה המלאכותית עבר מהפכה אדירה בחמש השנים האחרונות, ומה שנראה היה כמדע בדיוני לפני עשור – מזיהוי פנים ועד נהיגה אוטונומית – הוא מציאות יום-יומית. מה פשר מהפכת הבינה המלאכותית? מה הרעיונות והעקרונות שעומדים מאחוריה, והכי חשוב – כיצד תשפיע על חיינו בעתיד הקרוב?
בהרצאה נשוחח על: מכוניות אוטונומיות והשפעתן על ערים כדוגמת תל-אביב. ההשלכות הכלכליות של משאיות אוטונומיות, על עתיד החינוך, הבריאות. וכמובן, על הקריירות שלנו, ואלו מקצועות יושפעו מהטכנולוגיה החדשה באופן המורגש ביותר.

סטוריטלינג: איך להעביר רעיונות מורכבים

איך מעבירים רעיון מורכב – טכנולוגיה, שירות, מוצר או יוזמה – בצורה בהירה, מרתקת ואפקטיבית? 
זו שאלה שאלפי מנהלים, אנשי שיווק, מכירות ומהנדסים מתחבטים בה בכל פעם שהם עולים על במה בכנס\אירוע או מציגים לפני המנכ"ל בישיבה חשובה. למרבה המזל, אותן טכניקות מוכחות ששימשו דורות של סופרים, מחזאים ובמאים – באים לעזרתנו גם במאה העשרים ואחת.
בהרצאה נדבר על: איך להכנס 'לתוך ראשו' של הצופה או המאזין, איך לזהות את פיסות המידע החיוניות מתוך שלל המידע שברשותנו, איך להציג רעיונות סותרים ואפילו מתנגדים לרעיון שלנו – דווקא כדי לחזק את הטיעון שלנו! ועוד שלל טכניקות ושיטות להעברת מידע מורכב בצורה מרתקת וסוחפת.

כיצד נתקשר עם תרבותיות תבוניות ביקום?

אפשר להרגע: אין דבר כזה, עב"מים. אבל חיים תבוניים ביקום בכלל? אפשרי, ואפילו סביר מאוד. ואם ביום מן הימים ניצור קשר עם אותם יצורים אינטליגנטיים – איך נדבר איתם? איזו שפה משותפת יכולה בכלל להיות בין שני ציוויליזציות שהתפתחו שנות אור זו מזו?… בהרצאה נכיר כמה מהרעיונות המרתקים והמפתיעים שהועלו בתשובה לשאלה הזו – רעיונות שנוגעים במגוון נושאים, החל מטבעו של היקום ומקומה של המתמטיקה בו – וכלה בפסיכולוגיה האנושית ובינה מלאכותית.

צור קשר להזמנת הרצאה

סרטון של הרצאה לדוגמה:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.